Zadzwoń
4Credits

Nasi lekarze

Kamila Kabacińska-Micał

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Kamila Kabacińska-Micał posiada ponad 10-letnie doświadczenie w ortodoncji. Ukończyła International Medical College w Muenster z tytulem Master of Science in Specialized Orthodontics.  Jest certyfikowanym lekarzem z systemu WIN-aparaty lingwalne oraz OrthoCaps – leczenie nakładkowe. Kończy specjalizację z ortodoncji. Jako jedyny lekarz z Polski jest członkiem założycielem Biomechanics Development, stowarzyszenia zrzeszającego najlepszych profesorów i lekarzy specjalizujących się w biomechanice ortodontycznej. Ukończyła międzynarodowy program z biomechaniki w Seulu oraz szkolenie w Aarhus w Danii. Jest wykładowcą na kursach we Włoszech u profesora Giorgio Fiorellego.

Pani Kamila pochodzi z malowniczej wyspy Uznam; ze Świnoujścia przeniosła się do Bydgoszczy wraz z mężem i cudownym synkiem. Wolny czas poświęca rodzinie. Dba także o inne aspekty rozwoju osobistego, ponieważ wierzy, że równomierne doskonalenie w różnych dziedzinach życia prowadzi do sukcesu i zadowolenia.

Joanna Guss

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Joanna Guss– w 2016 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Jej ulubione dziedziny stomatologii to stomatologia zachowawcza i estetyczna. Po pracy spędza czas w domu; lubi piec ciasta.

Andrzej Wroński

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Andrzej Wroński – jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończył w 2015r. Zawodowo szczególnie interesuje go stomatologia zachowawcza, dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Miłośnik zwierząt. W domu odpoczywa sięgając po dobrą literaturę i słuchając muzyki.

Katarzyna Głowacka

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog Katarzyna Głowacka – absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 2001 roku. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. Pracuje w zawodzie od 14 lat. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Lubi dobrą domową kuchnię, szczególnie włoską; miłośniczka jazzu i muzyki alternatywnej. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną w zaciszu domowym.

Magdalena Cichocka-Priewe

higienistka stomatologiczna

Magdalena Cichocka-Priewe – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna, miłośniczka kotów, pasjonatka fotografii krajobrazu i przyrody, interesuje się również wędkarstwem oraz sportami motorowodnymi.

Małgorzata Brzezińska

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Małgorzata Brzezińska – jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Z zamiłowania zajmuje się profilaktyką i leczeniem zachowawczym  dzieci i dorosłych.

Teresa Babicz

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Teresa Babicz – jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej głównym przedmiotem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Prywatnie pasjonuje ją sztuka, film i muzyka; wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, a gdy pogoda nie dopisuje – z dobrą książką.

Katarzyna Głyżewska

higienistka stomatologiczna

Katarzyna Głyżewska – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna. Z prawdziwym oddaniem realizuje się w zawodzie, a w chwilach wolnych od pracy zgłębia zagadnienia fizyki kwantowej. Miłośniczka muzyki alternatywnej, której różne oblicza lubi odkrywać na letnich festiwalach muzycznych.

Małgorzata Milak

higienistka stomatologiczna

Małgorzata Milak – dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie, który jest jej największą pasją, pracuje 16 lat. Gdy czas pozwala, wyjeżdża w ukochane Bieszczady; w towarzystwie męża i psa spacerują po szlakach, które wciąż skrywają niespodzianki i niezmiennie urzekają.