Zadzwoń
logo
Zadzwoń

Nasi lekarze

Monika Mazurkiewicz

Lekarz dentysta Monika Mazurkiewicz – ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym oraz estetycznymi odbudowami kompozytowymi zębów. Wolne chwile spędza nad morzem lub w górach.

Paweł Mazurkiewicz

Lekarz dentysta Paweł Mazurkiewicz – specjalista protetyki stomatologicznej. Zajmuje się zaburzeniami i rekonstrukcją zwarcia, zaburzeniami skroniowo-żuchwowymi oraz leczeniem ogólnostomatologicznym. Wpółautor artykułów naukowych, m. in. „Syndrom Ernesta – zapalenie przyczepu więzadła rylcowo-żuchwowego” i „Determining of occlusal plane – a review” (opublikowany online w recenzowanym amerykańskim magazynie CRANIO). Doświadczenie zdobywał w Polsce, m.in. podczas specjalizacji w Poradni Protetyki Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Renata Szyszymar-Kierpiec

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog Renata Szyszymar-Kierpiec – absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach z dziedzin, które są jej największą pasją, czyli w zakresie stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz protetyki.

Katarzyna Głowacka

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog Katarzyna Głowacka – absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 2001 roku. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. Pracuje w zawodzie od 14 lat. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Lubi dobrą domową kuchnię, szczególnie włoską; miłośniczka jazzu i muzyki alternatywnej. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną w zaciszu domowym.

Magdalena Cichocka-Priewe

higienistka stomatologiczna

Magdalena Cichocka-Priewe – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna, miłośniczka kotów, pasjonatka fotografii krajobrazu i przyrody, interesuje się również wędkarstwem oraz sportami motorowodnymi.

Teresa Babicz

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Teresa Babicz – jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej głównym przedmiotem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Prywatnie pasjonuje ją sztuka, film i muzyka; wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, a gdy pogoda nie dopisuje – z dobrą książką.

Katarzyna Głyżewska

higienistka stomatologiczna

Katarzyna Głyżewska – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna. Z prawdziwym oddaniem realizuje się w zawodzie, a w chwilach wolnych od pracy zgłębia zagadnienia fizyki kwantowej. Miłośniczka muzyki alternatywnej, której różne oblicza lubi odkrywać na letnich festiwalach muzycznych.

Małgorzata Milak

higienistka stomatologiczna

Małgorzata Milak – dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie, który jest jej największą pasją, pracuje 16 lat. Gdy czas pozwala, wyjeżdża w ukochane Bieszczady; w towarzystwie męża i psa spacerują po szlakach, które wciąż skrywają niespodzianki i niezmiennie urzekają.