Ta strona korzysta z plików cookie i przetwarza dane osobowe. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies i na przetwarzanie danych osobowych.
Czytaj więcej...
Zadzwoń

Nasz Zespół

Katarzyna Głowacka

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog Katarzyna Głowacka – absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 2001 roku. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. Pracuje w zawodzie od 14 lat. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Lubi dobrą domową kuchnię, szczególnie włoską; miłośniczka jazzu i muzyki alternatywnej. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną w zaciszu domowym.

Marietta Gordon

lekarz dentysta

Sylwester Burchacki

lekarz dentysta

Teresa Babicz

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta Teresa Babicz – jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej głównym przedmiotem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca i chirurgia stomatologiczna. Prywatnie pasjonuje ją sztuka, film i muzyka; wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, a gdy pogoda nie dopisuje – z dobrą książką.

Sara Zacharska

lekarz dentysta

Lekarz dentysta Sara Zacharska – absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią dziecięcą oraz chirurgią stomatologiczną. Stale doskonali swoje umiejętności na kursach i szkoleniach, a wolne chwile spędza z rodziną. Jej pasją są podróże i fotografia.

Izabela Sokołowska

Lekarz dentysta

Lekarz dentysta  Izabela Sokołowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i endodoncją pod mikroskopem, stomatologią dziecięcą oraz stomatologią dziecięcą. Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia na licznych kursach stomatologicznych. Wolne chwile spędza aktywnie z bliskimi; jej pasją jest taniec oraz podróżowanie.

Małgorzata Milak

higienistka stomatologiczna

Małgorzata Milak – dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie, który jest jej największą pasją, pracuje 16 lat. Gdy czas pozwala, wyjeżdża w ukochane Bieszczady; w towarzystwie męża i psa spacerują po szlakach, które wciąż skrywają niespodzianki i niezmiennie urzekają.

Katarzyna Głyżewska

higienistka stomatologiczna

Katarzyna Głyżewska – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna. Z prawdziwym oddaniem realizuje się w zawodzie, a w chwilach wolnych od pracy zgłębia zagadnienia fizyki kwantowej. Miłośniczka muzyki alternatywnej, której różne oblicza lubi odkrywać na letnich festiwalach muzycznych.

Magdalena Cichocka-Priewe

higienistka stomatologiczna

Magdalena Cichocka-Priewe – absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Bydgoszczy na kierunku higienistka stomatologiczna, miłośniczka kotów, pasjonatka fotografii krajobrazu i przyrody, interesuje się również wędkarstwem oraz sportami motorowodnymi.

Patrycja Świat

asystentka stomatologiczna

Patrycja Świat – absolwentka SKK w Bydgoszczy na kierunku asystentka stomatologiczna. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi w domowym zaciszu.

Rafał Biedroń

LEKARZ DENTYSTA

Karolina Sochacz

Karolina Sochacz – absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. Interesuje się kosmetyką pielęgnacyjną i upiększającą. Czas wolny spędza odkrywając tajniki kuchni śródziemnomorskiej oraz podróżując.

Artur Kula

lekarz dentysta

Agnieszka Kuklińska

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Maria Szcześniak-Midloch

lekarz dentysta

Michał Midloch

lekarz dentysta